09-8661155

צרו איתנו קשר

הדסה נעורים

כפר נוער טכנולוגי

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

קהילה

Previous Next

יחסי הגומלין בין כפר הנוער לקהילה במעגל הקרוב והרחוק תורמים רבות לקידום ערכים בקרב ילדי הכפר, וגם לפיתוח זיקה בין הכפר לקהילה האקדמית והעסקית. כחלק מהחינוך לערכים אנו מעודדים את הילדים להתנדב בארגונים איתם יש לנו שיתופי פעולה בתחום זה, כגון:

מד"א

מגן דוד אדום הוא ארגון הצלה הלאומי של מדינת ישראל ומטרו לתת לתושבים עזרה רפואית ראשונה. תלמידים נבחרים אשר גילו רצינות ואחריות לאורך שנת הלימודים משתתפים בקורס של מד"א על מנת לקבל הכשרה והדרכה בתחומי העזרה ראשונה והדחופה וסעד חיים בסיסי ומתקדם.

משמר אזרחי

המשמר האזרחי הינו ארגון המאגד בתוכו את כל הפעילויות ההתנדבותיות בתחום הבטחון למען חידוד עירנות אזרחי ישראל ולהגברת המודעות והאיכפתיות במטרה לאפשר איכות חיים טובה יותר. תלמידים מכפרי הנוער שנבחרו משולבים עם כוחות המשמר האזרחי במשימות מיוחדות שהוכשרו אליהן.

בית אבות

ערך הנתינה וההתנדבות הינה ערך חשוב מאד בהדסה נעורים ולכן אנו דואגים כי החניכים בפנימייה ישתלבו במערך התנדבותי ובין היתר הם משולבים בבית אבות. שם, הם עוזרים לצוות המטפל ודואגים לרווחת האנשים השוהים בבית אבות. התנדבות זו מעודדת לא רק על ערך הנתינה אלא גם מפתחת יחסי אמפטיה, סבלנות וסובלנות בקרב החניכים.

בנוסף, הכפר עצמו מהווה בית לשיתוף פעולה עם חברות וארגונם, אשר דרכם אנו מעשירים את חיי הילדים בכפר נוער ואת החשיפה שלהם לעולם האקדמי והעסקי.

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org