09-8661155

צרו איתנו קשר

הדסה נעורים

כפר נוער טכנולוגי

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

סיפור אישי - ויטלי אוסטפץ

IMG 20160912 WA0010

תכירו את ויטלי, בן 26, מנתניה, בוגר הדסה נעורים, היה פנימיסט במשך 3 שנים, סיים בשנת 2012 עם בגרות מלאה, ממגמת ניהול עסקי. ויטלי כתב ספר "לצאת ממשבר" אשר מספר את סיפור חיו הקשה.

ויטלי הגיע לכפר בכיתה י', ההחלטה לצאת מהבית הייתה בלתי נמנעת: אמו חלתה בסכיזופרניה ואביו נטש אותו וברח לאוקראינה. לאחר הלימודים התגייס לצבא, לשירות קרבי ביחידת מגלן.

כשסיים את השירות הוא שאל את עצמו איך הוא יכול לבנות את עצמו אחרת מהוריו, הוא נחשף לתכנים של העצמה אישית והתחבר מאד לנושא.

בהמשך עבד כמדריך נוער בחדרה, אך הרגיש שהוא לא מתקדם למקום שהוא רוצה, הוא פנה לבחור בשם עמית אופיר שהציע לו לכתוב ספר על החיים האישיים שלו ולפני שנה הוא התחיל לכתוב את סיפור חיו- איך מנער בסיכון הוא הפך לנער שעוזר בגיוס כספים וקידום כפר הנוער בחו"ל , איך התמודד עם משברים והתגבר עליהם בגבורה.

הספר "לצאת ממשבר" יצא לפני מספר חודשים ונמכר כרגע בישראל בהפצה עצמאית. מצ"ב לינק לרכישת הספר:
הספר ״לצאת ממשבר״

בנוסף, הספר תורגם לאנגלית ועומד לצאת במספר מדינות בחו"ל.

ויטלי ביקש לספר על שהותו בכפר:
"בהדסה נעורים קיבלתי כלים שעזרו לי להתמודד עם החיים אחרי, למדתי להתנהל בחברה, חיי החברה בפנימייה היו עשירים ועזרו לי ליצור קשרים חברתיים חזקים".
"בנוסף מבקש למסור ד"ש חמה לנשות הדסה ובעיקר לברברה גולדשטיין המקסימה".

ויטלי כיום מאורס+ 1 ומעביר הרצאות ושירותי ייעוץ איך להפוך כל משבר להצלחה.

 

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org