09-8661155

צרו איתנו קשר

הדסה נעורים

בית הספר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

אוטוטק

Previous Next

שוק הרכב של המאה ה – 21 מתקדם בצעדי ענק בטכנולוגיה המודרנית בכלי הרכב המצוידים במערכות מורכבות. איתור תקלות שונות ותיקונן דורשים מיומנות והבנה במערכות שונות כגון: הידראוליקה, פנאומטיקה, מכניקה, אלקטרוניקה ועוד.

לשם השתלבות בשוק העבודה העתידי בתחום הרכב יש צורך בידע נרחב בתחום ולכן, מוצעת לתלמידים הלומדים בכפר הנוער הדסה נעורים מגמה בתחום אוטוטק, שכיום נחשבת למגמת הרכב המובילה בישראל.
הלומדים במסלול אוטוטק מסיימים את לימודים בכיתה י"ב עם מקצוע משמעותי ונדרש, דבר שיאפשר להם להיקלט בשוק העבודה של המאה ה - 21 במקצועות מגוונים, החל כבעלי מקצוע בתחום הדיאגנוסטיקה וכלה בשמאים, מנהלי מוסכים, קציני רכב ועוד.

תלמידי המגמה יכולים לעשות בגרות מלאה, והלימודים במגמה מקנים 7 יח"ל המורכבים ממספר תחומים הכוללים: תורת הרכב המנוע, תרמו דינמיקה, שרטוט ממוחשב ורגיל, ופרויקט מעשי.

תלמידי המגמה יוצאים יום בשבוע ללמידה והתנסות מעשית במרכזי שירות באזור, במסגרת שיתוף הפעולה עם עמותת "תעשיידע". יום זה מעניק לתלמידים הכרה מעשית עם תחום הרכב, היכרות עם בעלי תפקידים שונים הרלוונטיים לתחום הלימודים שלהם, כמו כן מעניקה כלים וחוויה של שירות והכרת עולם הרכב.
(בית הספר מפעיל מוסך פעיל המעסיק את התלמידים – ובכך אנו ייחודים בכל הארץ.)

ניתן להמשיך ללימודי הנדסאים במכללה שבכפר ולרכוש:
* הנדסאי מכונות (כיתה יד')
* תואר מומחה - מייסטר - בניהול מוסך ממכללה גרמנית מובילה

תלמידים מצטיינים

תלמידים מצטיינים נשלחים מכיתות יא' ויב' לסיור לימודי בן עשרה ימים בתעשיית הרכב של מפעלי 'מרצדס' בגרמניה במטרה ללמוד ולהכיר את עולם הרכב המודרני.
התלמידים במגמה מקבלים העשרות נוספות לצורך מתן מענה הולם לצורכי ענף הרכב בשוק המחייב את העוסקים בו להיות עדכניים בכל ההתפתחויות הטכנולוגיות ברכב המודרני.

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org