09-8661155

צרו איתנו קשר

הדסה נעורים

בית הספר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

ניהול עסקי

Previous Next

מגמת ניהול עסקי בכפר הנוער "הדסה נעורים" כוללת לימודי ניהול מתקדמים, יסודות הכלכלה, הרצאות אורחים מהמגזר העסקי וסיורים במפעלי היי טק. זוהי מגמה לתעודת בגרות מלאה, ובה לומדים תלמידים בשכבות הגיל השונות (כיתות י', י"א, י"ב).

המגמה מאגדת בתוכה דיסציפלינות שונות על מנת לענות על צרכי המשק הישראלי בכל הקשור לתחומי חשבונאות, כלכלה, מנהל, משאבי אנוש, יחסי עבודה ותרבות ארגונית.

על מנת להכיר את אופי התעשייה הישראלית הלכה למעשה, נערכים סיורים לימודיים במפעלים וארגונים שונים. תלמידי המגמה נכחו בסיורים במפעלים וארגונים הבאים:
"אסם", "עלית", "קוקה קולה", "שטראוס", "תנובה", בנק דיסקונט, מוזיאון הרצל לילנבלוםמוזיאון בנקאות, ועוד.
התלמידים מגישים פרויקטי מחקר מקיפים במקצועות משאבי אנוש, תרבות ארגונית, יחסי עבודה על סמך נושאים שבחרו בעת הסיורים השונים. כל תלמיד נחשף לשישה עד שמונה סיורים במהלך לימודיו במגמה. במסגרת המחקר, התלמידים יוצרים קשר עם עובדים של הארגונים ועורכים ראיונות שכוללים שאלונים בנושאים שונים.

*בית הספר מציע לתלמידי חינוך מיוחד לבחור במגמת מכונאות רכב (התמחות בטיפול ברכבים) או ניהול עסקי (בשכבות י-יב).

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org